To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
(08-11-2022, 16:41)Cvbge napisał(a): Cześć,

są takie wątki:

Obuwie górskie - zakup niskobudżetowy
niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki

Chciałem zapytać o zakup butów wysokich, ale niekoniecznie zależało mi na "niskobudżetowości" (nie wiem jak to w ogóle rozumieć...)
No i nie wiedziałem w którym wątku zapytać. Czy może założyć nowy? Nie mówiąc o tym, że jest wątek "krótkie pytania" gdzie też jest dużo podobnych pytań.
Ostatecznie zapytałem w tym "niskobudżetowym" ale nie czuję się z tym szczęśliwy Wink

Skoro jest wątek o niskich butach, może sensownie byłoby zrobić wątek o "wysokich"? To chyba dość naturalny podział.

Mamy trochę wątków o butach:
[Obuwie] Buty BEZ GTX, membran ze skóry do 700 zł.
Buty na miasto + wędrówki - np. zimą
Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
Buty na lato bez membrany
[Obuwie] Buty na zimę
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE: Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Jaga - 08-11-2022, 23:32

Skocz do: