To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Buty BEZ GTX, membran ze skóry do 700 zł.
#1
Cześć.

Ciężko znaleźć informację na ten temat, bo zwykle wychodzą tematy w którym kłocimy się czy GTX czy nie.

Ja już zdecydowałem, po tym jak rozpadły się Salomony ultra 2 mid gtx (Puścił właśnie GTX po roku, zwrot pieniędzy) - Chcę buty wyłącznie ze skóry.

Moje pytanie do Was, czego powinienem szukać w zadanej półce cenowej? Oczywiście jestem świadomy, że prawdopodobnie czeka mnie czychanie na promocje - ale mam na to aż 2 miesiące więc nie jest źle.

Buty na tereny łagodne, góry dość niskie, czasem podejścia, za to na prawdę długie, choć tereny leśne nierówne itp.

Problem mam taki, że w sklepach nawet buty Meindl'a często stoją właśnie z GTX. Chcę tego uniknąć, bo po co GTX do skóry która sama może utrzymać bez problemu wodę z dala od środka buta, a kosztem wentylacji w lato, w które też się sporo chodzi.

Jeżeli macie jakieś konkretne modele, będę Wam bardzo wdzięczny!

Odpowiedz
#2
Zobacz na stronę polskiego Hanzla, może coś wybierzesz. Niestety w ostatnim czasie ceny obuwia poszły w górę. W tej cenie niejednokrotnie to są buty niskie.

Odpowiedz
#3
Zbadałem temat Hanzla - wydaje się być super sprawą. Jutro dzwonię, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Dzięki za namiar na firmę.

Odpowiedz
#4
http://8a.pl/meindl-borneo-mfs-2-braun-n...Gwodv-ICYA
Meindl Borneo - chodzę w nich po Beskidach od Śląskiego do Bieszczad, latem i zimą, 4 lata. Też nie lubię goretexu w butach!
-------------------------------------------
Tadeusz

Odpowiedz
#5
Jerseye.
Mają wersję z gtx i bez.
Ja akurat mam z membraną, dwa inne modele meindla które posiadam membrany nie mają, nie ma co przesadzać w żadną stronę i wałkować tego samego w kółko.

Ogólnie temat średnio potrzebny moim zdaniem, bo pytanie pasuje i do innych wątków.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.

Odpowiedz


Skocz do: