To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu...
#30
Wszystko czytam! Popadamy w skrajnośc ale dyskusja jest merytoryczna i bardzo mi pomaga.

Żeby byla jasnosc, daleki jestem od tworzenia mega regulaminów i zasad, ba jestem ich wrogiem

W swej naiwności wierze nadal bezgranicznie w drugiego człowieka i zwykle obrywam i to jest moja wada niestety

Ktos poruszyl temat piterosa jak jeszcze nie byl adminem.....tak zalatwial ale ja o wszystkim wiedzialem

O wielu sprawach sprzętu wyszarpanego na ngt tudziez outdoor nigdy się nie dowiemy. Bo mamy kilka kategorii ludzi:
- Ci z NGT jak np. Horus, PRS, yaro, warra, Jaga, zajac, (nicki wymienione przypadkowo)
- Ci z NGT co czytają ale milczą na forum
- Ci co po prostu znają NGT i są lub nie są zarejestrowani

każdy z ww. osób może wystapić do firm. Fajno jakbyśmy o tym wiedzieli przed. O ile pierwsza grupa zapewne tak zrobi to im dalej w las tym moze byc gorzej

Mam nadzieję że ten temat wielu którzy na wlasną reke załatwiają sprzęt przeczyta i zmieni delikatnie kolejnosc działań tak by wilk był syty i owca cała.

Podekreślam po raz któryś....jestem na TAK i popieram Wasze inicjatywy zdobywania sprzętu.

Wniosek?
Ano taki że wierz naiwny gumisiu w ludzi nadal bo nieźle CI to wychodzi. Staraj się nieokiełznane okiełznać. Bez paniki, na spokojnie. Wiedz że oszustów na tym padole wiele i Ty ich nie powstrzymasz. A jeśli ten wątek ma pomóc choćby jednej osobie próbującej coś sobie załatwić, która po przeczytaniu powyższego zmieni tok postępowania i da nam info to warto bylo się pocić i pisać powyższe.

Regulaminy? Umowy? wszystko git pieknie....ale tylko i wyłącznie dla uczciwych,

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu... - przez gumibear - 24-04-2013, 07:37

Skocz do: