To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu...
#29
Myślę tak samo jak radziq - chodzi o sępienie zniżek. Tak na bezczela - jak się nie uda to co? To nic. A jak się wyda?
To się pod nowym nickiem (jak przyjdzie kolejna potrzeba bo plecak i buty już mam TERAZ POTRZEBUJE ŚPIWÓR ) zarejestruję. A co ! Śmierć frajerom ;)
I jeszcze doleję oliwy do ognia.
Niedawno Arni odgrzebał pewien temat. Zainteresowałem się, wpisałem w multiwyszukiwarkę G co trzeba, wypluła listę wyników.
Skromną. Więc przeczytałem kolejny raz z perspektywy czasu (oraz z dystansem do pewnych prawd) jak to firma Yeti dała 3 kolesiom śpiwory na przetestowanie. Obecna wartość rynkowa to około 5 tys. złotych ( za taką kasę można dziś kupić furę, która dojedzie do St. Tropez i nazad ). Kolesie mieli śpiwory przeciurać za co zobowiązali się opisać to wydarzenie tu i na odorze (być może gdzieś jeszcze).
Wywiązali się z tego. I więcej ich nie zobaczyliśmy.
Tylko, że na moje to być może oni byli zimą w górach w namiocie ale na campingu w Zakopcu pod Krokwią. Albo powiedzieli Małżowinkom, że jadą ,,śpiwory testować'', a zabawiali się z ,,paniami'' w pensjonacie za miastem. Bo były pewne rozbieżności i wątpliwości w opisie. I nie było zdjęć. Śpiwory pewnie opylili na Aledrogo za dobrą cenę. A może było inaczej... i będzie mi to policzone...
Pytanie tylko czy ,,przekonując'' firmę użyli ,,argumentu'' NGT i Outdoora
Ilu takim osobom wyszło i nigdy się o tym nie dowiemy ( bo nawet lipnych relacji nie było) bo sprzedawca/producent/dystrybutor normalnie, po ludzku się wstydzi... swojej naiwności.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu... - przez PRS - 23-04-2013, 23:15

Skocz do: