To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu...
#27
Dla mnie rozwiązanie cantoresa niestety odpada całkowicie. Nie tędy droga. Może nie wszyscy to pamiętają, ale początki NGT i wg mnie główne założenie tego portalu było takie, by ludzie uprawiający jakieś sporty dzielili się doświadczeniami co do sprzętu z tymi co dopiero zaczynają i korzystają z rad - jaki sprzęt warto kupić a czego się wystrzegać.
I wtedy wszystkie recenzje były ludzi, którzy za własne pieniądze kupili sobie sprzęt, który użytkują. I jak dla mnie - to była podstawa tego wszystkiego.
Z czasem forum się na tyle rozrosło, że jest rozpoznawalne - zatem pojawiły się propozycje od producentów, dystrybutorów, itp iż wypuszczając jakiś sprzęt na rynek dają nam do przeciorania jako bardziej doświadczonym. I nie neguję tego. Tylko, ludzie - nie popadajmy w drugą skrajność. Nie róbmy z NGT-u grupy ludzi, którzy testują sprzęt niejako ''na zlecenie'' - bo to dla mnie jest już jakiś drobny krok w kierunku późniejszej komercji.

Akceptując propozycję cantoresa sprawiamy, że wszystko przechodzi przez adminów, którzy ustalają warunki z dystrybutorami, itd.
W takim przypadku nie będę mógł wyrazić swojej opinii o produkcie ''X'' pomimo, że kupiłem go za własną kasę, użytkuję i chciałbym się tym podzielić na forum - a to dlaczego ?

Ot taka moja własna subiektywna opinia w temacie
---
Edytowany: 2013-04-23 22:33:10
-------------------------------------------
www.seth.com.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Powoływanie się na NGT przy załatwianiu sprzętu... - przez horus - 23-04-2013, 21:23

Skocz do: