To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst.
#48
>> ''Gdzieś jeździć muszą, jeśli im się znudziło, jeżdżenie po pustyniach czy normalnej drodze.''

Ok, ale moim zdaniem szlaki piesze są dla turystów pieszych. Jeśli gdzieś na beskidzkiej ścieżce widzę, że jedzie w moją stronę motocykl/quad, to ani myślę ustępować z drogi. Dla mnie pojazdy mechaniczne (z wyjątkiem uprawnionych ku temu służb) są intruzami na szlakach turystycznych.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:19
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:49
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:08
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:45
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez Blatio - 05-09-2010, 20:58

Skocz do: