To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst.
#22
Ja zawsze mowie czesc lub dzien dobry, podirytowal mnie kiedys pewien pan, ktory wyjechal mi ze ''szczesc boze'', ale to szczegol, chociaz mnie akurat takie zachowanie wkurza - w naszym pieknym kraju kazdy musi byc bogobojnym Katolikiem...

To, ze ktos nie odpowie, lub odpowie cicho to pol bidy, bardziej denerwuja mnie idioci (a nie jest ich malo), ktorzy robia wokol siebie syf. Ba! sa tacy, ktorzy widzac syf zrobiony przez innych pozbywaja sie swoich smieci, ''no bo co? I tak jest syf''
-------------------------------------------
\\\

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:19
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez Mataj - 02-09-2010, 14:43
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:49
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:08
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:45

Skocz do: