To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst.
#9
Tak oczywiscie macie racje, im ciasniej tym kontakt krotszy. Na wyspach praktykowane jest krotkie slowo lub chocby puszczenie oczka czy usmiech, naprawde napawa to optymizmem. ALe mimo wszystko bardzo zadko mijaja sie ludzie bez slowa.

Starsi ludzie nie omieszkaja jeszcze skomentowac pogody :) (najczesciej pozytywnie bez wzgledu jaka ta pogoda faktycznie jest).

Ja tez uwazam ze jest lepiej, aczkolwiek ilu was palacych zabiera ''kipy'' (pozostalosci po papierosie) ze soba? Kapselek po piwie (ja w gorach alkoholu nie pije), czy chocby oczko po otwarciu konserwy o jak sie urwalo.

Pozdrowienie typu ''Szczęść Boże'' jest pozytywne (nawet dla mnie jako osoby niewiezacej).
-------------------------------------------
Filemoon

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez Filemoon - 02-09-2010, 11:44
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:19
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 14:49
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:08
RE:Kultura w gorach / na szlaku - sprawy dot. szlaków turyst. - przez młody ze wsiwarszawa - 02-09-2010, 15:45

Skocz do: