To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Primaloft] HiMountain Kedar - Test dzięki Himountain
#1
Dzięki Himountainowi i Tytusowi mamy 2 kurtki Kedar na primalofcie na testy.

Ale coś za coś testerzy....
Ten wątek będzie dla Was do pisania, uwag i spostrzeżeń, a po roku zobowiążemyWas do napisania pełnej recenzji

Myślę że ten produkt po sukcesie kwande/rim fajnie że trafił sie nam na testy tym bardziej, że HiMountain pilnie śledził wątek dedykowany dot. testów rim'a i zmiany wprowadził dzieki Wam do nowego modelu

Odpowiedz
#2
1 oblatywacz: carlosmuz
2 oblatywacz: ....

Odpowiedz
#3
gurka sprawdź maila

Odpowiedz
#4
jakies info wstępne co do tego cuda?

Odpowiedz
#5
Na razie nie mamy info. Jest w fazie produkcji, cały czas czekamy na odpowiedź drugiego testera, jak nie odpowie szukamy dalej.
-------------------------------------------
tytus

Odpowiedz
#6
gurka masz czas do konca tygodnia by dac nam info zwrotne, po tym terminie wchodzi w test inna osoba

Odpowiedz
#7
Witam,
sprawdziłem pocztę, piszę się na to ;)
postaram się poprawną polszczyzną opisać wszystkie emocje jakie będą mi towarzyszyć podczas testów;)
pozdrawiam
---
Edytowany: 2012-05-23 23:16:33
-------------------------------------------
gurka

Odpowiedz
#8
Poniższe przyjmuję i się zastosuję :-)

''Ale coś za coś testerzy....
Ten wątek będzie dla Was do pisania, uwag i spostrzeżeń, a po roku zobowiążemy Was do napisania pełnej recenzji''

Aha, jakby co to rozmiar M (tak pasuje mi HiM).
---
Edytowany: 2012-05-24 09:56:48
-------------------------------------------
karol

Odpowiedz
#9
dzieki gurka że sie odezwales, team skompletowany

Odpowiedz
#10
Testerzy, z jakich miast jesteście? Napiszcie mi na priva bo istnieje już możliwość przymierzenia ciucha w niektórych sklepach stacjonarnych
---
Edytowany: 2012-05-29 10:27:00
-------------------------------------------
tytus

Odpowiedz
#11
tytus ja mam ich dane, juz Ci pisze

carlos kraków
gurka wrocław

tylko czekam na maila od gurki żeby rozmiar dookreslil. Jakby mogli mierzyc w sklepie ten model to byloby super - wtedy na bank dobiorą cos dla siebie
---
Edytowany: 2012-05-29 10:33:13

Odpowiedz
#12
Witam!

Kraków - potwierdzam.
-------------------------------------------
karol

Odpowiedz
#13
Panowie Testerzy! Jak będą Wam chcieli naszyć ''testing team'' na kurtki, nie miejcie nic przeciwko! Powiem Wam, że to budzi niezłe zainteresowanie na szlaku. A pytania ''czy twoje zdjęcie jest na stronie him?'' jest dość częste :)
---
Edytowany: 2012-05-29 10:47:14

Odpowiedz
#14
Hehehehe, nie mam nic przeciwko!!!
-------------------------------------------
karol

Odpowiedz
#15
oho bart nam sie wylaszczył! polubił lansik;)

Odpowiedz
#16
bwuhaha

Odpowiedz
#17
Widziałem, macałem wstępnie w sklepie - pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, 2 kolory czarny i grafitowy, czerwone zamki YKK, naszywka Expert Series, kaptur zintegrowany, dość to lekkie i pakowne.
Krój zwężany lekko ku dołowi. Na razie tyle. Jak dostaniemy porobię fotki i więcej napiszę.
-------------------------------------------
carlosmuz

Odpowiedz
#18
jaka cena była w sklepie?

Odpowiedz
#19
Kurcze, chyba coś ok. 469 zł, spieszyłem się troszkę, bo urodziny Żonki :-)
-------------------------------------------
carlosmuz

Odpowiedz
#20
tytusie w kraku kedar juz jest, we wroc jeszcze nie wiec gurka nie moze go jeszcze zmierzyc

Odpowiedz


Skocz do: