To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] GriSport
#1
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o butach gri sport
-------------------------------------------
romek.p

Odpowiedz
#2
czy naprawdę niktnie ma takich butów?
czyżbym aż tak źle trafił

Odpowiedz
#3
nie wiem czemu ale jak klikam na ten link to mi sie wyswietla jakis bład strony?

Odpowiedz
#4
do SZSZCZEPANosa
też nie wiem co jest grane
czy mozesz mi coś powiedzieć o tej firmie?
-------------------------------------------
romek.p

Odpowiedz
#5
siemka ja tez mm ten buty od dzisiaj i narazie sa okej chcialbym sie dowiedziec jedynie na temat specyfikacji tej mermbrany a dokładnie ''Gritex-u'' prosze o komentarze
-------------------------------------------
yeah

Odpowiedz
#6
no i ogolnie wrazeniami zwiazanymi z uzytkowanie tego obuwia a dokladnie tej firmy

-------------------------------------------
yeah

Odpowiedz
#7
Mam model everset od grudnia. Po impregnacji sprawują się bdb;) Co do membrany to już pisaleś wcześniej nie mam zaszczerzeń:)

Odpowiedz
#8
Misiell proszę o troszkę ortografii!!!:)

Odpowiedz
#9
Przyłączam się do prośby czisa o odrobinę ortografii. Trochę interpunkcji też by się przydało, bo bez niej nie wiadomo o co chodzi w niektórych postach.
-------------------------------------------
...i wespół w zespół...

Odpowiedz
#10
Pawe0700 co Ty ''do mnie piszesz''??? nie kumam... a po polsku???
A co do ortografii ludzie może niektórzy mają dysgrafię??
trochę wyrozumiałości...

Odpowiedz
#11
~Misiell < nie wykręcaj się dysgrafią. Dziadek ma uczyć młodych obsługi komputera?Jest kilka niezłych i w dodatku darmowych edytorów tekstu z wbudowaną korekcją błędów. Wystarczy tekst postu przed wysłaniem wkleić i sprawdzić. Ta uwaga nie dotyczy tylko do Ciebie. Niestety mało komu chce się to robić.

-------------------------------------------
...i wespół w zespół...

Odpowiedz
#12
witam
mam buty gri sport gdzies od listopada tez z membrana z gritexu (nie pamietam jaki model) nie satakie zle tylko w lewym cos sie pochrzanilo i zaczal skrzypic moze samo przejdzie:) no i troche bardzo sie w nich nogi poca, a tak poza tym sa ok szczegolnie ze byly i chyba nadal sa niedrogie w porownaniu do innych gorskich butow.
pzdr.

Odpowiedz
#13
co dopiero w niedziele chłopak kupił mi grisporty jak na razie nie sprawdzałam jak sie sprawują w górach ale nie zrobiły na mnie większego wrazenia WOLE SZPILKI#
Grisporty do niczego nie pasują W sumie teraz w krakowie jest na nie promocja 299 ale radze się zastanowić przed zakupem
BUZIEŃKa;)
-------------------------------------------
NIKITA

Odpowiedz
#14
Acha dla czepialskich KRAKÓW przez duże K
-------------------------------------------
NIKITA

Odpowiedz
#15
To ci dopiero wdzięczność (dla chłopaka)!!!

Odpowiedz
#16
No cóż mamy troche inne zainteresowania ale przeciwieństwa się przyciągają.
Kowboju moze doradzisz jaki mam sobie kupić do nic plecak Co?
-------------------------------------------
NIKITA

Odpowiedz
#17
A gdzie mozna we Wroclawiu kupic jakiekolwiek buty grisport


stronski@op.pl
-------------------------------------------
kamil

Odpowiedz
#18
No to ja dorzuce swoje 3 grosze. Mam grisporty z membraną gritex, i podeszwa vibram. Kilka zastrzezeń: membrana moze wody nie przepuszcza ale w zadna ze stron :P (nogi mocno sie poca, przez 1-szy rok wod nie pusila pozniej Nikiwax wiec ciezko powiedziec); podeszwa dobra, niezle sie trzyma, wytrzymala (minimalne starcie), ale troche za miekka - przy wedrowce z plecakiem czuc kamienie, itp pod stopami.
Podsumowywując, dobra buty na wedrowke bez plecaka, a najlepiej dla lekkiej osoby, pozatym dobre do miasta na zime....
Pozdr.

Odpowiedz
#19
Wlasnie mi siora w lumpexie kupila takie buciorki. Zwa sie Hiking i bede sie w nich nosil po szlakach:P
Pozdro dla amatorow taniego obuwia;P
-------------------------------------------
mak

Odpowiedz
#20
Chodzę już w trzecich grisportach. Każde miałem inne i każde do czego innego. Tylko z jednych byłem niezadowolony - pęknięta podeszwa po dwóch latach - ale to nie był vibram. Grisporty nie mają nazw tylko numery, a ''hiking'' jest na wielu różnych modelach. Z tego co kiedyś znalazłem w necie - to jeden z większych producentów butów na świecie i produkuje je też dla innych , np. kajteki to też grisporty. Co do membrany to mają trzy różne: spotex, gritex i sympatex., ale najlepsze moim zdaniem są te które nie mają żadnej - tylko waterproof, np. mod.887. Polecam. Moim zdaniem cena do jakości nie do pobicia, bo porównania np. z meindlem nie mają sensu. :)

Odpowiedz


Skocz do: