To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Zanim o długim rękawie to wrócę jeszcze do krótkiego :)

Koszulka po całym sezonie biegania straciła sporo na atrakcyjności, ale nie na funkcjonalności. Koloru najwięcej zostało pod pachami (?), po bokach i w okolicach dolnego ściągacza. Centralny przód, tył i barki widocznie mniej intensywne, a na środku pleców odbarwiona ciemna plama - pewnie jakiś plecak poczęstował koszulkę swoim kolorem. Nie zauważyłem takiego zjawiska na innych koszulkach. Jedyne prujące szwy to te przednie od rękawków z obu stron. Dolny ściągacz prawie bez zmian :) Mam do tego kilka plamek niewiadomego pochodzenia w różnych kolorach, ale się nie sprały (30 st). Sporo stref zmechaceń z przodu i na bokach - wiadomo, pasy, plecaki, kijki, czasami przyinanie nr agrafkami zrobił swoje.
Teraz koszulka będzie służyć jako termoaktywna pierwsza warstwa głównie pod stretcha na trekking i skitury. Nie mam za bardzo pomysłu na wykorzystanie jej do biegania zimą - raczej nie stosuje 3 warstw na górze (przeważnie pierwsza to dł. rękaw i wiatrówka). Jedyna opcja to w mniej wietrzne dni pod bluzę ''hybrydową'' z deca, bo pod nią czasami coś zakładam jak jest chłodniej.
(https://www.decathlon.pl/bluza-evolutiv-...04625.html - coś w ten deseń ale poprzednia wersja)
Podsumowując, myślę, że jeszcze jeden taki sezon by pociągnęła pod warunkiem że pomijamy kwestię wyglądu. Pobiegamy zobaczymy... :P
---
Edytowany: 2018-12-02 22:56:36
-------------------------------------------
7trtp

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez 7brat - 02-12-2018, 22:55

Skocz do: