To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać?
#44
Dobór butów to kwestia indywidualna i tutaj nie ma jednej idealnej rady. Ja np. używam od zawsze butów z goretexem do trekkingów i nigdy nie miałem żadnych problemów z nogami i ich potliwością. Obecnie użytkuję od 3-4 lat Hanwag Tatra GTX i zamberlan storm GTX. W Hanwagach nowych (nie rozchodzonych) pojechałem 3 lata temu na trekking . Trochę się obawiałem tego nierozchodzenia ale wszystko było w najlepszym porządku. Zamberlanów używałem w środku lata np. na Maderze w górach i też żadnego problemu. Żadnych mokrych nóg czy stóp. Żadnego zadmiernego zapocenia (żeby coś mi w bucie pływało). Gdyby było inaczej to zwyczajnie nie katowałbym się tylko bym był już właścicielem jakiegoś obuwia bez membrany. Ale nie ma takiej potrzeby. Tak że jak ktoś ma nadmierną potliwość to będzie się pocił. Nawet w butach bez membrany.Do skarpet natomiast nigdy nie przywiązywałem żadnej większej uwagi. Z reguły kupuję jakieś np. comodo czy sesto senso. I też się sprawdzają.
-------------------------------------------
JAca

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 16:49
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 16:59
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez foks64 - 18-07-2017, 17:09
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez JAca2 - 21-08-2017, 14:26
RE:Pierwsza wyprawa w góry. Gdzie się wybrać? - przez JAca2 - 02-09-2017, 07:14

Skocz do: