To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Kurtka turystyczna Zimowa Forclaz 900 męska Quechua
#19
Rok temu kupiłem , na grzbiecie miałem dosłownie kilka razy i z reguły było nadal za ciepło a temp ok -20. Faktycznie w pomieszczeniach trzeba ściągać bo sauna się robi. Wody nie łyka to fakt , mam jeszcze sweterek z deca i nawet po 2 praniach w pralni nadal krople pięknie sie perlą . 900tka to taki ciuch, że zimą zakładasz pod tylko t-shirt z krótkim rękawem i ciśniesz na imprezkę ;) Do wyższej aktywności moim zdaniem to się słabo nadaje.
Ale ogólnie to mega zakup jeden z lepszych , bo ja za swoją w wyprzedaży zapłaciłem w grudniu 2015 149,99pln za tą kasę to sobie można kupić lepszą wiatrówkę a nie kurtkę puchową ;)
---
Edytowany: 2016-11-04 00:26:19

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Kurtka turystyczna Zimowa Forclaz 900 męska Quechua - przez Kris@Bia - 04-11-2016, 00:22

Skocz do: