To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Evernew Ti Ultralight Mug Pot 900 ECA267
#8
Większym względem czego i jakiego paliwa ? Uściślij proszę.
Przyznam że nie odczułem znacząco zwiększonego zapotrzebowania na paliwo gazowe, względem menażek alu (tych najczęściej używałem) i tytanowych. Za dużo czynników na to wpływa, i choć śnieg lepiej się topi w stali czy alu niż tytanie, to myslę że zużycie jest pomijalne, przynajmniej przy naszym (w większości amatorskim) uzywaniu. Sam z przyjemnością chętnie poczytam o różnicach w zużyciu, jesli masz własne przemyślenia.
Ale na marginesie... jakie będzie następne pytanie ? ''Jaka emisja CO2''
''Na jaki kolor się tytan odbarwia'' ?
Sorry Stary, ale możesz jaśniej, do czego zmierzasz ?
Jak masz jakieś przemyślenia, poparte swoim, bogatym, skądinąd doświadczeniem to podziel się. Po co kluczyć ?
Przecież o to tu chodzi.
Nie mam żadnego powodu by stawać po czyjejkolwiek stronie, ale na razie, to odnosze wrażenie, że zwyczajnie się czepiasz.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Evernew Ti Ultralight Mug Pot 900 ECA267 - przez Doczu - 12-07-2016, 21:29

Skocz do: