To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Zegarek Polar V800 z nadajnikiem H7
#10
Tak jak pisałem - nie mam kłopotu z przesłaniem danych z zegarka na telefon, nie mam natomiast możliwości otrzymania powiadomień z telefonu na zegarek. Mi to tam nie przeszkadza. Czy to wada i jak duża to zależy oczywiście od osobistych preferencji.

Co do przewyzszen, to V800 rejestruje mniejsze niż 5 metrowe (elegancko np widzę po zgraniu danych swoje hulanki na 3 metrowym boulderze), tyle że ich nie niestety nie sumuje. Pisałem o tym jakiś czas temu do Polara, grzecznie odpisali, że rozumieją i się temu przyjrza, no ale widać wciąż się przyglądają ;) W tym miejscu może jeszcze uwaga co do komunikacji z firmą: pisałem do nich kilkakrotnie np w sprawie dodania do profili sportowych wspinania. (co po pewnym czasie zrobiono, oczywiście w odpowiedzi nie tylko na moje prośby, ale i innych, którzy dostrzegli w tym zegarku górski potencjał). Zawsze dość sprawnie mi odpisywano i nie zawsze czysto kurtuazyjnie, ale po prostu rzeczowo. Z polskim dystrybutorem też miałem dobry kontakt (choć głównie chodziło o naprawę gniazda).

Odnośnie do funkcjonalności w górach - czy skoro to zegarek sportowy, to nie na góry? Ja tam sport uprawiam również w górach, toteż i tam V800 używam. W mojej ocenie dobrze w takiej funkcji i warunkach wypada. Oczywiście, zawsze można chcieć więcej - dla mnie właściwie wystarczyłoby mieć podana prędkość w pionie, bo ułatwia mi to szybkie obliczenie czasu dojścia w górach, szczególnie, gdy prowadzę ludzi, oraz, to już byłby faktycznie w takim zegarku zbytek, ''stację meteo''.
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Zegarek Polar V800 z nadajnikiem H7 - przez gavagai - 31-05-2016, 08:12

Skocz do: