To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
po wczorajszym spotkaniu... nie wiem co napisać :) tylu nas było. szkoda, że nie zrobił nikt zdjęcia jak wszyscy rzucili się na bluzy. najpierw powoli, nieśmiało. ale to była tylko chwila. potem montano latało od jednego do drugiego. osoby trzecie zerkały ukradkiem i pewno w głowach mieli ''co to, diabły czy co?''
chyba nikt nie wyszedł wczoraj niezadowolony. szkoda jedynie, że nie ma damskiej L-ki.

jeśli mogę, to chcę zaapelować do Admina oraz pozostałych macaczy:
jak został wybrany niebieski, to błagam, niech ta bluza będzie niebieska cała! bez żadnych wstawek czarnych. niebiesko czarna wygląda fatalnie. natomiast niebieska + zamki i hafty żółte, to po prostu barwy królewskie :)

dziękuję wszystkim wczoraj obecnym i tym, którzy zmuszeni byli odpuścić spotkanie (Boguś, jak chcesz przymierzyć, to dawaj na maila).
dzięki Admini za paczkę.
i WIELKIE dziękuję i równie WIELKI szacun dla montano, za podejście do nas i udostępnienie materiałów!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez bartolini - 04-03-2016, 09:42

Skocz do: