To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
Ok, to ja pierwsza po przymiarkach :)
Przymierzałam tylko damskie ;) najpierw spostrzeżenia gabarytowe w porównaniu do edycji 2014 (mam Shivę w romiarze S, bez kaptura, wersja z niebieskim zamkiem):
- rozmiar S przesłanych bluz różni się od edycji 2014 nieco większym taliowaniem (ok. 1-2cm w pasie) oraz nieco krótszą długością rękawa (około 1cm)
- zauważyłam w bluzie niebieskiej bardziej przedłużony tył (kolejny 1cm)
- rozmiar XS od S różni się minimalnie: bluza jest nieco węższa w talii (1cm), rękawy pozostają mniej-więcej jak w wersji S.
Podsumowując: trochę boję się o długość rękawów - jak dla mnie w S-ce były na styk (używanie pętli na kciuk raczej będzie niewygodne).
Poza tym większe taliowanie to plus. Materiał w sumie podobnej grubości, nieco sztywniejszy (ale myślę że to kwestia jego nowości).
Kolory super, zwłaszcza wybrany czerwony i niebieski.
Z niebieskim podobały nam się zamki żółty (to taki słoneczny kolor żółci) oraz pomarańczowy.
Czerwony w wersji łączonej z czarnym (wersja ''TOPR-owa'') i czarnym zamkiem również stanowi bardzo dobre, klasyczne zestawienie.

Dla zainteresowanych wymiary posiadanej przeze mnie bluzy rozm. S edycja 2014 (mierzona na płasko):
- szerokość pod pachami: 46cm
- szerokość w pasie: 40cm
- szerokość na dole: 44cm
- długość zamka: 63cm
- tył przedłużony względem przodu ok. 2cm
- długość rękawa (od pachy): 50cm.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez zając - 03-03-2016, 21:13

Skocz do: