To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
Ja przepisuję się z grupy zwolenników czarnego do czerwonych ;) Czerwona bluza wygląda naprawdę świetnie.
Mam tylko problem z rozmiarem. S-ka na szerokość jest w sam raz, ale jest trochę krótka i ma za krótkie rękawy (a do tego jak już pisałam kiedyś dużo za szerokie) więc chyba znowu będę musiała wziąć M-kę i ją przerobić (bo tak poza tym, to moja ulubiona bluza, no i to logo NGT;)).

Porównałyśmy z dziewczynami starszą Shivę (nie z kolekcji NGT-owej) w rozmiarze S z tą, którą przywiózł Gumi i okazało się, że nowa nie dosyć, że ma krótsze rękawy, to jeszcze w ogóle jest krótsza.

Co do długości rękawów, to jeszcze o ile pamiętam chyba Cortina XXL ma krótsze rękawy od XL. Gumi, możesz to sprawdzić? Bo mogło mi się coś pomylić.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez Jaga - 22-02-2016, 00:08

Skocz do: