To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
grendel - cóż... Ty to widać cierpisz na uporczywą nadpotliwość ... :)

braavosi - wydawało mi się, że rozumiem. jak w każdych tego typu akcjach o to, aby jak największa ilość zadowolonych użytkowników nosiła dumnie i reklamowała firmę, których logo widnieje na piersi. Głównie nasze forum. O buffy w przeciągu miesiąca już mnie pytało kilka osób i chyba o to chodzi w marketingu ale widać nie umiem tutaj czytać między wierszami :)

gumibear - dzięki, przyjmuję do wiadomości. Ostatnie podejście do tematu i już nie przeszkadzam - skoro wygrała niebieska to czy jest szansa, że będą obie wersje kolorystyczne czy tylko ten, który opisałeś z przewagą niebieskiego? Mnie i żonie znacznie bardziej podobają się te z przewagą czarnego, sądzę, że nie bylibyśmy jedynie z czarnowidzącej grupy :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez nowart - 21-02-2016, 08:14

Skocz do: