To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
Helllooołłłł
Jakieś 4 dni temu vit napisał: ,,(...)najfajniej się człowiekowi wypowiada gdy nie ma o czymś pojęcia, albo wybiera kolor bluzy, której nie ma zamiaru kupić.(...)''
Znowu nie czytałem ze zrozumieniem.
Dlatego byłem przekonany, że głosuję - a w zasadzie zapisuję się na listę bluzy którą mam zamiar kupić (do tej pory w tego typu akcjach byłem słowny).

Nie brałem udziału w drugiej edycji bo w momencie realizacji zamówienia moja szara bluza miała się dobrze (po co następną jak ta jest dobra, a produkt nie jest tani). Zgłosiłem akces do trzeciej edycji (czyli chyba w sumie po 3 latach używania tylko wyjazdowego) bo ,,ząb czasu'' już ją nadgryzł. Niestety nie trafiłem z rozmiarem. Obecnie ,,jadę już na oparach'' i wiem, że raczej kolejnych 2 lat bluza nie przetrzyma. Nic nie jest wieczne. Ale tak jak pisałem kluczem do tej ,,długowieczności'' była stosunkowo niewielka liczba prań. Dlatego lobbuję (jak widać skutecznie ;) ) za kolorem czarnym bo wydaje mi się, że będzie także ,,długowieczny'' co wcale nie każe mi dyskredytować osób, które chciały by nabyć inny kolor bo pasuje im... do torebki, ffuuu plecaka ;)
Charakterny Szwarc Lobbysta
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez PRS - 15-02-2016, 11:36

Skocz do: