To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
Ja jeszcze od siebie dodam, że przy pierwszej edycji braav (chyba) wybrał bardzo dobry kolor - na szarości nie widać usyfień, dzięki temu bluzy nie musiały być zbyt często prane i w niezłej kondycji dotrwały do dnia dzisiejszego (w niektórych intensywnie używanych pruły się nieznacznie lamówki na rękawach i kapturze, zmechacenie wystąpiło... i się nie powiększało za bardzo, ale tu wpływ najczęściej miał pas biodrowy lub ,,ostre'' szwy odzieży zewnętrznej np. na swetrze Cumulusa jest od wewnątrz naszywka forumowa, która mechaci strecze). Zapach... jak by tu napisać... był często taki sam przed praniem jak i po praniu ;) taka jej uroda była i jest.
Innym minusem przy mojej otyłości jest... uwypuklanie i uwydatnianie ,,krągłości'' oraz w założonym kapturze upodobnienie do jakiegoś płetwonurka.
Ale tak jak napisałem moim zdaniem kluczem do długowieczności był kolor.
Czarna to już ,,elegancja-Francja''. Nie dość, że się nie syfi, mniej specyficznie capi to jeszcze tuszuje (w pewnym ale sporym zakresie) mój brzuch ;)
To pisałem ja - Szwarc Lobbysta
---
Edytowany: 2016-02-11 18:49:20
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez PRS - 11-02-2016, 18:36

Skocz do: