To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
PRS rzekł: Gumi czyli jest tak, że firma nie chce/nie opłaca jej się/nie ma czasu (niepotrzebne skreślić) wykonać np. jednej wersji konserwatywnej (czyli już przez nią wykonywanej) i np. 3-4 wersji kolorowych?

-PRS niepotrzebnie zadajesz sam sobie pytania i sam na nie próbujesz odpowiedzieć. To rodzi niepotrzebna dyskusję i niejasności.


PRS rzekł: A fakty są takie, że do tej pory zamawialiśmy 3 razy bluzy w ,,n''* ilości szt., dokonywaliśmy płatności gotówką i w terminie (co nie jest tak oczywiste i częste w III RP),

- PRS! litości! To ja jestem klientem montano jako NGT i to ja im gitarę zawracam. To co kupuję zawsze opłacam i nie widze innej opcji by uczynić z tego ach i och że o to engiet zapłacił klekajcie narody. A ilość osób które nie trafiły w rozmiar w 3 edycjach łącznie jest naprawdę znikoma.


Firma wykona dla nas wszystko co poproszę w granicach ..... barw jakie dostałem. Do firmy nie wyjdzie nic czego administracja nie podpisze. Mogę zlecić 10 wersji kolorystycznych. Ale czy o to chodzi? Pamiętaj że poza chciejstwem i zapłatą przez statystycznego forumowicza ktoś tę niezliczoną wersje bluz musi ogarnąć.O tym nikt (większość) nie myśli.

Jako admin nie chce choinki i bajzlu. Chciałbym jedną wersję no max dwie.


PRS to nie jest zamówienie z cyklu ....macie tu stronke www montano i zamawiajcie. To jest zamówienie brandowanego engietem strzecza, który ma nas wyróżniać i sprawiać radochę. Nie dogodzę wszystkim. Może w tej edycji będzie bluza czarna? czerwona? zielona? niebieska? Nie wiem jaka będzie. Ktoś się ucieszy, ktos zamówi na siłę by mieć NGT na klacie a ktoś nie zamówi. Nie wiem w której grupie będziesz, ba nie wiem w której ja będę i czy będzie to zgodne z moim chciejstwem. Głosowanie pokaże w jakim kierunku idziemy

Takie dyskusje i wdawanie sie w polemikę obrzydzają mi takie akcję i odbierają chęć do działania dla NGT Serio

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez gumibear - 11-02-2016, 11:51

Skocz do: