To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
''Admin ma swój rozum i widzi ...''

z tym rozumem bym nie przesadzał :)

i widzi co mu pasuje (a to mi z kolei odpowiada)

Na podstawie dyskusji powyższej mam taką propozycję by nie wzbudzać emocji: zrobić co najmniej dwie wersje kolorystyczne tj. czarna i jeszcze jakaś inna (lub dwie). Będzie to kosztować trochę więcej pracy i zamieszania, ale sprawi, że znacząco więcej ludzi będzie zadowolonych (usatysfakcjonowanych :) ?)

po co ja to napisałem (jeszcze admin posłucha), buffa miałem wziąć jednego a wziołem pińć...

co do propozycji PRS odnośnie poważnych deklaracji to ma chłop rację, najfajniej się człowiekowi wypowiada gdy nie ma o czymś pojęcia, albo wybiera kolor bluzy, któej nie ma zamiaru kupić.

Marcin, zbierz wstępne deklaracje zainteresowania zakupem, a potem dobieraj kolory, inaczej kolor wybiorą Ci, którzy nie wejdą w projekt.
Innymi słowy deklaracja: biorę + kolor powinna pomóc ucywilizować dyskusję lub zaliczka + kolor będzie poważniejsza, ale wydaje mi się, że bezzwrotny zadatek + kolor nie przejdzie ;)
-------------------------------------------
dzis sam jestem dziadkiem ...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez vit - 11-02-2016, 09:31

Skocz do: