To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne
#1
Szanowni

Lata lecą niepostrzeżenie. 1 akcja w 2010 r. była jakby wczoraj o akcji z 2012 r. nie wspominając. A potem kolejna..... Zanim rozbudzę emocje i rozgrzeje portfele......tak będzie 3 (4!) reedycja to na pewno. Plan jest taki, że na spokojnie do czerwca chcę to zrealizować, więc macie czas by środki odłożyć i odkuć się po buffach:)


Projekt. Zanim zaczniemy rotować i kombinować wersjami.....

Pamiętajcie że naszym partnerem handlowym jest firma, który czyta, słucha i wyciąga mądre wnioski i.....wychodzi nam mocno naprzeciw w swoich działaniach. Efektem takich wniosków jest pewna propozycja firmy aby zminimalizować zawód engietowiczów spowodowany nietrafionym rozmiarem......

Już tłumaczę. Za jakiś czas gumi dostanie partię bluz w pełnej rozmiarówce plus zamki w różnych kolorach. Będziemy mieć trochę czasu na przymiarki i dogadanie wersji kolorystycznych. Przyznacie, że to ciekawa inicjatywa firmy.

Mam nadzieję, że pierwsza przymiarka nastąpi już niebawem na zlocie w Karkonoszach, a kolejne przymiarki planuję zrobić tak jak dystrybucję buffa. Wysyłam na miasta, Wy się spotykacie, mierzycie, itp., itd...

Na razie ten wątek niech sobie wisi. Piszmy na spokojnie bez ciśnienia czasowego bo nic nas nie goni

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016-gg ogólne - przez gumibear - 01-02-2016, 19:44

Skocz do: