To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Lansky TurnBox Deluxe (LCD5D)
#10
Za tępe mam już noże, musiałem działać. Lansky Turn Box odpuściłem z uwagi na to wyrabianie się otworów po pewnym czasie i... kiepskie opinie prętów diamentowych, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Dotarłem m.in. do długoletniego sprzedawcy sklepu kolba.pl, który stwierdził, że mnóstwo było reklamacji na zestaw Turn Box 2D2C właśnie z uwagi na słabej jakości diamentowe pręty - a konkretnie nierówne warstwy nałożenia lub zbyt szybkie ich ścieranie.

Stąd zwróciłem wzrok na innych producentów

(17-08-2021, 03:42)Don Diego napisał(a): Jak dla mnie, to najlepszy jest Work Sharp Angle.
Tylko ta cena.....

I właśnie. Też jestem tego samego zdania. Do tego Angle Set jest duży, nie bardzo kieszonkowy. Ale z kolei jest tańszy od Spyderco Triangle.

Wypośrodkowałem. Cenowo i wielkościowo. Popełniłem Worksharp Quided Field. Dwie płytki diamentowe o różnych gradacjach, dwa pręty ceramiczne (w tym jeden króciutki i cieniutki do np. ząbków na małych ostrzach) i pasek skóry do finalnej polerki (niespotykany u innych).

Zobaczymy, co toto potrafi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Recenzja] Lansky TurnBox Deluxe (LCD5D) - przez grendel - 17-08-2021, 08:18

Skocz do: