To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska
Wróciłem nad Bałtyk i mogę podsumować- jak zwykle było okropnie, tak bardzo że nie mogę się doczekać kolejnego spotkania ;)

Dziękuję Wam wszystkim.

Zwłaszcza Jadze za pamięć i pyszny tort, skonsumować go z Wami w takiej atmosferze i miejscu- coś pięknego.

Niech żałuję kto nie był...prawdziwa huśtawka emocji, łzy radości i wzruszenia, epickie momenty, szczyty i doliny, upadki i wzloty...ech,szkoda słów, tą barwną rzeczywistość nieco mam nadzieję oddadzą zdjęcia, jest ich całkiem sporo, tylko nie popędzajcie ;)

Jak widać na załączonej fotce mieliśmy także momenty grozy...im dłużej żyje tym mniej się dziwię światu, ale takiej błyskawicznej, zdecydowanie i -co najważniejsze!- FACHOWEJ akcji saperskiej jaką przeprowadził Sebastian jeszcze dotąd nie widziałem i :P jednak co pobyt w wojsku to pobyt w wojsku :P:P:P:P:P
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.


[Obrazek: 8863-242-1.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - przez -PITdoggy- - 07-10-2015, 19:34

Skocz do: