NGT
37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Zloty / spotkania / wydarzenia (https://ngt.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: 37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska (/thread-8863.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - -PITdoggy- - 02-08-2015

Najwyższa pora zacząć coś ustalać- miejsce i czas?
---
Edytowany: 2015-08-02 10:25:11
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - Bleys - 02-08-2015

A co właściwie stało się z pomysłem spływu?




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - warrad - 02-08-2015

Pomysł spływu aktualny.
Proponowany termin: ostatni weekend sierpnia lub pierwszy wrześniowy - ja się dostosuję.
Jak będą chętni możemy zaczynać od środy lub czwartku. Najlepiej spływ zakończyć w sobotę - pozostanie noc na ognicho i w niedzielę powrót.

I tak jak pisałem - ja z żoną i tak płyniemy więc nawet dwie osoby chętne zapraszam :)




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - -PITdoggy- - 02-08-2015

Ja jestem chętny na spływ i już się deklaruję, czy to sierpień czy wrzesień.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - sebastian_ck - 02-08-2015

Ja też! Byle szybko coś ustalić bo nie mam już zaległych L4 do wykorzystania, a o urlop trzeba pisać wniosek i liczyć na ... kierownika ;-(
-------------------------------------------
..a nie jakiś tam siusiumajtek




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - -PITdoggy- - 02-08-2015

Tylko są dwie kwestie.

Spływ to jedno- miejsce znamy, termin też- jak Warrad napisał albo koniec sierpnia, albo początek września. Kto chce- będzie. To jest w miarę jasne, poustalamy sobie wszystko dokładnie na priv i chętni się zjawią.

A teraz sprawa oficjalnego zlotu NGT- czyli tradycyjnie w górach, tylko kiedy i gdzie?
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - PRS - 03-08-2015

Ja bym pozostał w Sudetach.
Koleżanki/Koledzy przy okazji łażenia po GSS bardzo pozytywnie wypowiadali się o Jagodnej oraz Zygmuntówka (Andrzejówka?).
Można dopytać.
Wiem, że zloty już tam kiedyś były. Ale to nie powinno rzutować.
Liczy się socjal i atmosfera (którą tak naprawdę tworzą ludzie, a nie budynek). Mnie na przykład pasiło na Hali Szrenickiej. Budynek po remoncie, przystępne ceny i bardzo miła obsługa.
I tak mam do listopada terminowo pozamiatane, nie jestem osobą mile widzianą na zlotach NGT więc jest mi wszystko jedno. Będę mógł to wpadnę na chwilę, przybiję piątkę i pognam dalej.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - braavosi - 04-08-2015

Czy to miałby już być zlot-festiwal, z pokazami slajdów, doroczną olimpiadą ałtdorową i konkursem nalewek?
Czy jeszcze jeden zlot, a potem powyższe podsumowanie roku?

PRS, biją na tych zlotach, czy co? ;))))))




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - gumibear - 04-08-2015

37 zlocik zrobiłbym zwyklym zlocikiem a 38 zlot-pokaz slajdów zorganizuje juz bart:) za karę tzn. w nagrodę.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - warrad - 04-08-2015

A ja myślę, że z uwagi na czas do końca roku (wrzesień, październik ok, listopad - kiepska pora pogodowa, grudzień - wiadomo, święta itp) to lepiej byłoby zamienić kolejność jaką proponuje Gumi: festiwal im.Bartoliniego zrobić w październiku a 38 zlot np. sylwestrowy gdzieś na zadupiu.
Październik to fajny miesiąc na olimpiadę ałtdorową (i smakowanie nalewek:)) No i studenci przenoszą się z gór w czeluście sal wykładowych ;)
Miejsce: propozycja PITa - beskid sądecki.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - PRS - 04-08-2015

Popieram postulat warrada.
Miejsce (propozycja) - Hala Łabowska. Schronisko po remoncie, duża sala kominkowa, przyjazna i miła obsługa, dojazd ,,w doliny'' na szkolne 3+, dojście ,,długodystansowe''
lub
Hala Szrenicka. Schronisko po remoncie, duża sala, miejsce na ognisko, miła obsługa, dojazd do Szklarskiej na 5 lub Jakuszyc na 4, dojście średniodystansowe.

Zima 2015/2016 to wg. klucza ,,bacówki'' np. Schronisko Jaworzec.
Dojazd samochodem prawie pod samo schronisko, kameralnie, bezprądowo ale ciepło.

P.S. Oddałem głos +1 na post Radka ale ktoś błyskawicznie go skasował.
Pewnie za chwilę dostanę minus ;)
---
Edytowany: 2015-08-04 14:21:14




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - gumibear - 04-08-2015

Podoba mi się co Wy dwaj przede mna gadacie




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - botx - 04-08-2015

mnie też, niechaj padają konkrety żeby terminy rezerwować, bo inaczej może być i tym razem krucho
-------------------------------------------
botx, nie jesteśmy tu dla przyjemności :)




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - PRS - 04-08-2015

Ja bym to zrobił na Hali Szrenickiej http://www.halaszrenicka.pl/
1-2 października.
Później są tylko ,,dwa'' terminy październikowe bo 25 to Wybory do Parlamentu, a ostatni week to już Wszystkich Świętych.

Bart jak jeszcze chodzi do szkoły to raczej nie będzie wiedział na 100% nawet w październiku kiedy ma termin zjazdu. Spoko, jeszcze parę lat i znów będzie ,,nasz'' ;)

Argumenty ,,za''
1. OberAdmin będzie miał blisko i nawet jak tradycyjnie będzie musiał wrócić na bazę... to jeszcze będzie miał szansę obrócić jeszcze raz na zlot.
2. Ekipa z Wrocławia zrobi frekwencję.
3. Bracia ,,C'' też nie mają aż tak daleko
4. Prawdopodobnie Studenty będą piły we akademikach/kwaterach
5. Dzień jest jeszcze długi, a słońce wysoko
6. Duża rozmaitość tras i możliwości wycieczek
7. Dla leniwych/kontuzjowanych możliwość wjazdu wyciągiem na Szrenicę
8. Ludzkie ceny w bufecie, niedrogie pokoje, zniżki i 50% dla dzieci.
9. Dojazd komunikacją publiczną z całej Polski
10. PIT będzie miał trochę bliżej
11. Można zabrać psa

Argumenty na ,,nie''
1. Cholernie daleko od Warszawy
2. Powrót na kacu do cholernie dalekiej Warszawy
3. Brak możliwości legalnego dojazdu WŁASNYM samochodem
4. Trochę za daleko do sklepu monopolowego
5. .........

Po przemyśleniu, po głębszym przemyśleniu to zlot około sylwestrowy (czyli zimowy) zrobiłbym na Hali Łabowskiej. Jednak tam są szlaki (te główniejsze) bardziej przetarte, nie ma nieuśniętych misi etc.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - warrad - 04-08-2015

Ja, pisząc o beskidzie sądeckim, miałem na myśli konkretną lokalizację proponowaną przez PITa:
http://stanicazhp.republika.pl/

Nie wiem tylko czy regulamin stanicy ZHP pozwoli na festiwal nalewek ;)
---
Edytowany: 2015-08-04 18:00:09




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - -PITdoggy- - 04-08-2015

Stanica jest bardzo fajna pod względem turystycznym. Można z niej zrobić ciekawe i dłuższe pętle. Dojazd do samej stanicy autem, dojazd PKP i PKS- bez problemu, kawałek trzeba podejść do Kosarzysk.

Tym razem można wcześniej zaplanować alternatywne trasy i mieć je przygotowane przed zlotem, żeby później nie wałkować i nie zastanawiać się dzieląc włos na czworo gdzie by tu zmęczonym sobotni porankiem wyruszyć ;)

Jeżeli mówimy o terminach- zwykle nie grymaszę i się dostosowuję, tym razem pozwolę sobie zaproponować wcześniejszy- 18-20 albo 25-27 września.
Po prostu we wrześniu mam urlop, chciałbym go połączyć ze zlotem, bo szczerze mówiąc dwa wyjazdy w tak krótkim czasie (urlop i tak spędzę w górach) na południe to dla mnie sporo obciążenie- finansowe i czasowe. Więc być może ludziom pasowałyby te terminy wrześniowe. Łatwiej później byłoby upchnąć festiwal, bardziej zgłodniejemy swojego towarzystwa jeżeli zlot zrobimy już we wrześniu ;)
To moja propozycja, oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem że to my się dopasowujemy do zlotu nie zlot do nas, dlatego chciałem poznać Wasze opinie.
---
Edytowany: 2015-08-04 18:08:19
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - warrad - 04-08-2015

To jeżeli ja mogę pogrymasić to proszę o każdy termin późniejszy niż 18-20 września :)




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - PRS - 04-08-2015

Mnie też akurat terminy 18-20, oraz 25-27 całkowicie nie pasują.
Mogę nie pojechać (nie wystartować) w każdych innych regatach odbywających się we wrześniu i październiku ale nie w tych...
Bo wtedy jest Northman https://www.youtube.com/watch?v=N4rAkuEoDxk
i Mamert Cup https://www.youtube.com/watch?v=Zh4DQDr3mL4




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - sebastian_ck - 05-08-2015

Ja natomiast grymasił nie będę, ale celowałbym bardziej w termin wrześniowy. ... ale ja, to ja.
-------------------------------------------
... a nie jakiś tam siusiumajtek




RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - assiak - 05-08-2015

Eee. Mi chyba bardziej październik pasuje.

I jeśli mogę się wypowiedzieć w sprawie spływu to wolałabym pierwszy wekend wrześniowy - w sierpniu nie dam rady a baaardzo bym chciała w spływie uczestniczyć:)
-------------------------------------------
jeszcze tylko 2 dni do urlopu :)