To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska
#97
Marcin - Ty swoje a ja swoje.
Nie chodzi o to, że mam jakiś sentyment (czy PRYWATNY interes) do Jurgowa.
Nie chodzi o to, że jakaś DATA pasuje mi bardziej a jakaś nie.

Bo PRYWATNIE to pasują mi SUDETY i data 2-4 października o czym pisałem (zresztą kilku os. też taka data pasi, kilku nie pasi, a kilka ma to w d...e)

Chodzi o to byś podał jakąś KONKRETNĄ DATĘ i MIEJSCE o co od dłuższego czasu prosimy. Tak byśmy mogli zaklepać sobie ewentualny urlop, zakupić (taniej) bilety lub... założyć zimowe opony jeżeli to będzie np. w listopadzie ;)

Dla przypomnienia.
Zapodając temat zlotu w Bieszczadach napisałem 18 października 2014
,,Drodzy
W kwestii zlotowej ostatnio mamy ,,pod górę''. Dlatego proponuję już teraz przedyskutować rzeczy będące ,,następnym krokiem''.
Chciałbym by potencjalni chętni mieli duuużooo czasu na:
1. zakup biletów
2. uzyskanie wolnego (urlop/odpracowanie, L4 ;) )
3. załatwienie opieki nad dziećmi
4. skompletowanie sprzętu.''
Na co Marcin Twoja kontra z 26 listopada (czyli ponad miesiąc później)
,,Szanowni
ustalenie terminu odległego na zlot mija sie z celem. Rezerwacja schronu np na styczen / luty wiąze sie z wpłatą zaliczki czesto niemałej. Ustalic pro forma mozemy a czy ten termin wypali? Może a raczej na pewno sie zmieni i szlag trafi niektórych rezerwacje np na polskiego busa''
Jak (już) wiemy zaliczka nie była potrzebna, termin ,,wypalił'', rezerwacji na autobusy ,,szlag'' nie trafił. I wiemy także, że gdybyśmy się ,,spóźnili'' o dosłownie 3 dni to w tym terminie tego zlotu by nie było.

Dlatego proszę i apeluję - Administracjo podaj jakiś konkretny termin.
I naprawdę nie ma to znaczenia czy to będzie stanica ZHP w Kosarzyskach http://stanicazhp.republika.pl/przepisy.html
czy Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy pod Durbaszką http://www.durbaszka.pl/lokalizacja
Kto będzie chciał, komu będzie pasowało, kogo będzie stać na jazdę własnym samochodem lub stać na poświęcenie np. 36 godzin w transporcie publicznym to przybędzie.
To nie miejsce ,,tworzy klimat'' - to czynią go ,,ludzie''.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - przez PRS - 02-09-2015, 11:14

Skocz do: