To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska
#54
Dla mnie w organizacji ,,festiwalu'' najważniejszy powinien być dojazd.
Wszelaki.
Czyli dla tych co nie chcą/nie mogą jechać samochodem i dla tych którzy muszą dotrzeć autem.

Ja przykładowo na Kordowiec dojazd mam bardzo dobry.
Jadę najpierw ponad 10 godzin PKP (tylko jedna przesiadka), potem idę 1,5 h do góry.... zaraz zaraz jak jadę 10 h to nie będę tylko 1,5 h maszerował ;) ... więc przejeżdżam stację i idę 2,5 h do chatki, jestem tam o 19tnastej, Jarek za szczęśliwe ocalenie nalewa mi pierwszą setkę... budzę się o dziesiątej... rano... jem śniadanie i idę niespiesznie na pociąg. Jadę 10 godzin modląc się aby nie było opóźnienia... bo na przesiadkę do ostatniego autobusu mam niecałe 50 minut.
Jak będzie codzienna, typowa obsuwa to czekam od północy do 5 rano pod dworcem.
Zmywam kurz podróży i idę do pracy.
Dlatego na Kordowcu się pojawię. Może to mało logiczne, niezbyt mądre i iracjonalne...ale głupsze rzeczy się w życiu robiło.
Odkładam 150 zł i się widzimy ;)

Durbaszka... tu już tak łatwo nie będzie... A na pewno nie tak tanio...
Ze 3 stówki trzeba będzie zorganizować. Ale przynajmniej się przejdę. I do ,,zaliczenia`` całych Pienin brakuje mi tych Małych. Jest cel, jest inspiracja. Zabrałbym też Juniora... tylko to już z pińćset złotych trzeba by mieć. Bo na same bilety 4 stówki pójdzie...
---
Edytowany: 2015-08-26 09:27:50
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:37 zlot NGT - 2-4.10 - Zawadka Rymanowska - przez PRS - 26-08-2015, 07:35

Skocz do: