To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjord Nansen One Touch Black 0,7
#23
@PRS
Jak tak Cię ''bulwersują'' moje posty to ich nie czytaj, nie reaguj jak ja na Twojego tutaj:
https://ngt.pl/thread-1581-page-34.html
Nie potrafisz, to trzeba było uważać w przedszkolu jak uczyli asertywności, lub nauczyć się jej samemu. I czytania ze zrozumieniem którego nieznajomość mi zarzucasz, czy poprawnego cytowania. Wtedy byś wiedział co znaczy ten emotikon który jakimś cudem Ci się w ''cytacie'' nie zmieścił.
To tytułem wstępu.

Ja termosy z testu o którym mowa, też sam kupiłem, więc nie wiem do czego ''pijesz''. A jak ja teraz dostałem Twojego FN, to nie do mnie ''foch'' tylko do osób które zgłosiły i zaakceptowały moją kandydaturę. Nie, to nie byłem ja.

Też robiłem testy jak chciałem i kiedy chciałem (starając się jednak o powtarzalność warunków) i zostałem za to ''zjechany jak bura suka''. ''Ciekawe''.
Jeszcze ciekawsze że nawet dla forumowego testu jakoś zbliżonych, powtarzalnych warunków na potrzeby forum, nie chciano ustalić, więc znów pewnie będzie ''lament'' że błędy, nieścisłości, nie ta sama temperatura, itp., itd. tak jak miałem właśnie w moim teście.

Też skupiłem się na sprawach bardziej istotnych dla potencjalnego nabywcy/użytkownika, jak np. stosunek cena\jakość, cena\termiczność, czy wytrzymałość.

Podsumowując:
Zastanawiająca jest Twoja ''nonszalancja'' jeśli chodzi o własne pomiary, a jednocześnie potrafisz ''wyskoczyć'' z pomysłem mierzenia suwmiarką.
Jak nie potrafisz normalnie, ''unipolarnie'', jak Ci się zdarzyło np. dzisiaj w temacie o plecakach, to znajdź sobie inny ''obiekt zainteresowania''.
Będzie lepiej i dla Ciebie i dla mnie.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjord Nansen One Touch Black 0,7 - przez lucas_t - 19-11-2015, 19:42

Skocz do: