To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjord Nansen One Touch Black 0,7
#5
Pierwszy zakupiony egzemplarz okazał się rozszczelniony, sklep ''Horyzont'' wymienił od ręki.
Kolejny był już sprawny.
Termikę oceniałem w miarę pozytywnie, ale tenże termos stanowczo zniechęcił mnie do korków ''na wcisk''. Po pierwsze- mimo wszystko pogarszają właściwości termiczne, po drugie- wymagają nieco ceregieli z czyszczeniem (jeżeli ktoś preferuje kawę- może się zetknąć z problemem przykrego zapachu z korka),po trzecie- mogą się po prostu zepsuć.
Tak też było w moim przypadku, termos zastąpiłem produktem tatonki, z którego jestem bardziej zadowolony.Jakiś czas temu Piotr.r w swojej uprzejmości podesłał mi ''klasyczny''korek do fjorda, więc być może termos nieco wróci do łask.
Pokrycie podczas użytkowania stopniowo schodzi.
-------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjord Nansen One Touch Black 0,7 - przez -PITdoggy- - 07-04-2015, 14:20

Skocz do: