To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Eider Uphill (Polartec NeoShell)
#11
@Filemon, piszesz cały czas o kurtkach z materiałem zewnętrznym podobnym do softshella - takim miękkim, elastycznym. Ten po namoknięciu może wyrażnie więcej ważyć.
To nie dotyczy kurtki z testu.

Eider Uphill to normalny HardShell. Jego materiał zewnętrzny to cieniutki nylon - podobnie, jak w innych tego typu kurtkach.

Mam wrażenie, że nie czytałeś mojego testu, bo najpierw pytasz o podklejanie szwów - o czym jest w tecie, a teraz z tym materiałem.
Napisałem:
'' Poprzez pomarańczową tkaninę wyraźnie widać, co znajduje się po drugiej stronie materiału.'' (patrząc pod światło)

Masz zapwene jakiegoś HS w domu, węc wiesz o ile zwiększa się waga po namoknięciu. Tu jest dokładnie to samo.

Krój to bardzo subiektywna sprawa, każdy z nas ma inną budowę. O kroju Uphilla napisałem w teście, są też zdjęcia.
Raba ma gavagai i z tego co pamięam nie narzeka na krój kurtki, ani na jakość. Jedynie umieszczenie kieszeni nie przypadło mu do gustu:
https://ngt.pl/thread-7715.html
Chcesz to tam dopytaj.

O wadze kurtek z NeoShella napisałem cały oddzielny akapit.
Podałem też wagę Eidera. Przypomnę 450g.

Nie wiem czemu Ty ciągle o tym PowerShield tutaj piszesz. To jest test NeoShella i kurtki typu HardShell. W takich nie stosuje się tej pierwszej membrany. To nie jest o tym wątek.
---
Edytowany: 2014-01-07 23:39:55
-------------------------------------------
cześć i czołem

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Eider Uphill (Polartec NeoShell) - przez rytmar - 07-01-2014, 23:37

Skocz do: