To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10
Kochani, jesteście fantastyczni! Dziękujemy za niesamowity zlot!

Iks, nie wiem jak Ty ogarnęłaś kwestie jedzeniowe z małym Ryśkiem na rękach, jesteś wielka :)
Dla wszystkich pozostałych również ogromne podziękowania za pyszności, które pojawiły się na wspólnym stole! I naleweczki... mmm, pierwsza klasa! :D

Emilia, Braav - biję pokłony w Waszą stronę ;) Perfekcyjna organizacja! Świetnie się bawiliśmy, choć nasza ekipa potraktowała zabawę mało ambicjonalnie ;) Koniecznie trzeba to powtórzyć! Zrehabilitujemy się :D

Prelekcje - tu powiem tylko to, co powiedziałam na zlocie ''Do piekła idzie się za marzenia, których się nie zrealizowało'' :) Prelegenci pokazali nam jak realizować marzenia, niezależnie od tego czy są one duże czy małe, bierzmy z nich przykład :)

Bleys, Ty już wiesz jakie jest Twoje zadanie!? ;) Ziutek ma się pojawić na kolejnym zlocie ;) Większość pewnie nie słyszała (ależ wcześnie chodzicie spać;)), ale w sobotnią noc grał ukraińskie i serbskie kawałki, byłam zaskoczona (i zachwycona oczywiście), bo mało kto je zna. Brakowało tylko Cantoresów.

To kiedy i gdzie następny zlot? Może Bieszczady? :D

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - przez Jaga - 22-10-2013, 10:24

Skocz do: