To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10
Tak, ten 3 punkt kontrolny, w którym ścigaliśmy się z Tadikiem na długo zapamiętam. Ja on ja on, on patrzy na prawo, ja na lewo ... gdzie ta cholerna siatka ... Tadik leci w prawo a ja za nim ... ale Kubusiem się podzielił :P
Pit, Wy mnie przeraziliście na samym początku jak zaczęliście szybko z góry zbiegać. Nie zostało mi nic innego, jak zastosować swoją taktykę i pod górę nie zwalniać :)

Boguś, zimą z tego kopca czasami zejdę, latem tak planuję trasę żeby tam nie schodzić a jedynie wchodzić. Czasu nigdy nie liczyłem, strzelam że jakieś 30 minut może mniej (w rakach po dobrze zmrożonym śniegu). To błoto tuż nad wyciągiem jest strasznie zdradliwe i nawet jak jest susza stulecia jest tam ślisko. Pamiętam jak rok temu zjechałem na dupie dobre 10 metrów. Dla przykładu, zeszłej zimy mierzyłem czas zejścia wzdłuż wyciągu na Chleb, w świeżym puchu wyszło 23 minuty. Dwa tygodnie później wynik powtórzyłem.

P.S.
Na następny zlot postaram się wziąć swoją dziewczynę, ma tempo nie gorsze niż ja i będzie mogła zasilić damski team :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - przez klajso - 21-10-2013, 20:32

Skocz do: