To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10
Ufff, prawie z autobusu musiałem biec do pracy (wcześniej ledwo doprowadziłem sie do porządku) i w końcu dotarłem do domu.

Dziękuję Blatio za podwiezienie do NT :)

Zlot był wspaniałym uwieńczeniem świetnego tygodnia. Wspaniale było zobaczyć tylu znajomych i pogadać. Krystalizują się plany nowych wypadów, więc nie tylko na zlotach się na pewno spotkamy.

Bardzo podobała mi się formuła- prelekcje były czymś nowym i interesującym.

Szczepan i Emilia zapewnili nam mnóstwo zabawy organizując INO, była rywalizacja i adrenalina, pamiętaj 7 że wygraliście z nami o bonusowe źdźbło puchu ;)

Warrad, o ambicji Tadika niech się wypowie Klajso, który walczył z nim dzielnie o bonus i został w tyle jedynie o 3 sekundy ;)

Jedyne czego mi zabrakło, to kilku osób. W tym Catoresów- musicie się zrehabilitować, bo Ziutek i Blatio musieli się męczyć sami z gitarami.

Nikt z tych, którzy przybyli nie okazał się siusiumajtkiem!

A Ty Bart- pozwól że Ci zanucę, melodię znasz ;> : ''AD-MI-NIE KO-CHA-NY'' ;))))

I piszą o nas, piszą ;)
https://www.facebook.com/bacowka?fref=ts
---
Edytowany: 2013-10-21 17:46:27

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - przez -PITdoggy- - 21-10-2013, 16:45

Skocz do: