To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10
14 strona:
post bartoliniego ma -3
''dałem plamę. nawaliłem na całej linii. za co szczerze Was PRZEPRASZAM!
oddaj się do dyspozycji Gumiego gdyż uważam, że nie mogę być adminem.''

post Warzyna ma +3
''Bart, ale że co? :)
Ty to powinieneś nagrodę dostać, za to że zasnąles na stojąco. Gumi świadkiem.''

Prawidłowe oddanie głosów! Potwierdzam słowa Warzyna!

Bart chlopie! Przygotowales nam z bravem caly zlot mając na łbie projekty równolegle! My go tylko wykonczylismy. Sprawy prelegentów - ogarnąłeś!
Sprawy nagród - ogarnąles!
Puchar przechodni - zrobiłeś!

Widząc jak to trybi na zlocie postanowiłeś odreagować i włączyles reset by miec miejsce na nowe pomysły i projekty - tak to widzę!

Dziękuję wszystkim prelegentom! To na długo zapemietamy
Brav! - Ty i Twoja Małżonka odwaliliście kawał niesamowitej roboty!
Dziękuję autorom nalewek Myślę że festiwal z nagrodami na dłużej u nas zagości. Puchar przechodni na next zlot napełni tegoroczny zwyciężca iksmenka
IKSie! Ty wiesz za co! Pomimo bycia matką polką tyle atrakcji nam zapewniłaś!
Tytus dzięki za ogarnięcie sfery duchowej!
Warzyn za to że Ci się chcialo chcieć pomimo obowiązków jeździć tam i z powrotem
v_n_c_f - choć Cię nie było to mało kto wie, że temat schroniska Ty nam koordynowałeś!
Zespolom InO za rywalizację!

WSZYSTKIM za uśmiech, zaangażowanie, dobrą zabawę, nocne rozmowy i niesamowitą atmosferę!

Tylko za co mam botx podziękowąc cholera? :))))
-------------------------------------------
Nie byliśmy tam dla przyjemności!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT/1 Festiwal-Bacówka w Jamnej,18-20.10 - przez gumibear - 21-10-2013, 10:13

Skocz do: