To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#47
To ja jeszcze o swoich doświadczeniach.

Mój rozmiar: wzrost: 178 , klata: 102, pas: 86. Wybrałem M i żałowałem. Była zbyt obściskująca. Żona ma podobne rozmiary i jej damska L leży dobrze zarówno na niej, jak i na mnie :-)

Bluza ogólnie jest bardzo fajna: dobrze oddycha, ładnie wygląda i jest jakby to powiedzieć... bardzo akuratna, szczególnie na rodzinne wyjazdy cieplejszymi porami roku jakie preferuję. Zajmuje mało miejsca i nie jest ani za ciepła (gruba), ani za chłodna. To ulubiona bluza żony. Swoją oddałem dorastającej córce. Trochę jej jeszcze brakuje do rozmiaru M, ale też ją lubi.

Sam, nie czekając na reedycję zakupiłem PS Pro Kwarka i teraz żona mówi stanowcze ''nie'' nowemu zakupowi w reedycji. Kwarkową bluzę wybrałem bardzo podobną, różni go właściwie konstrukcja zakończenia rękawa, bo w Kwarku jest półrękawiczka. Po Kwarku widać, że materiał ma lepszy, jest nieco grubszy i cieplejszy. Ale cena też jest wyższa.

Dla żony bluza engietowa przypasowała jak ulał i jak napisałem wcześniej jest to jej ulubiona bluza. Na wzrost 175 cm i dość długie ręce wybrała rozmiar L.
-------------------------------------------
https://picasaweb.google.com/101891368622172825085

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez mniklas - 04-11-2012, 20:42

Skocz do: