To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#29
Stretch Montano, to jest stretch ''krzak'' nie ma żadnej metki, ja myślałem że jest to materiał z pontetorto, ale przy okazji reklamowania bluzy dowiedziałem że materiał produkuje Polartec - nie wiem czy w to wierzyć, mi to wygląda na technostretch.
Kolego Kivak po dwukrotnym użyciu bluzy to wiele o niej nie możesz chyba powiedzieć, a porównywanie Stretchu do neoprenu to nie jest trafne porównanie.
jeśli już ktoś się uprze i będzie chciał kupić tę bluzę to podpowiem że jeśli chodzi o rozmiarówkę montano( i tyczy się to wszystkich produktów), to krój jest dla wspinaczy - nie ma tolerancji nawet na mały mięsień piwny, dla niektórych wada dla innych zaleta, jeśli ktoś nosi M to może brać M, ale jeśli ma gdzie niegdzie trochę tłuszczu lub jest przypakowany to będzie się czuł opięty, jeśli bluza ma być jako pierwsza warstwa to też można brać swój rozmiar, ale jeśli druga warstwa to zalecam rozmiar większy, z praktyki wiem że i prawdziwy PS i technostretch średnio nadają się na pierwszą warstwę, może 1 raz na 10 ubieram tego typu bluzę jako 1st layer, zdecydowanie wolę coś cieńszego po spód, najlepiej z merynosów.
mam 180cm, jestem chudzielcem, i noszę L Montano, choć rękawy przy tym rozmiarze są już ciut za długie.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez Gietek - 01-11-2012, 19:36
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: