To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#28
To nie jest polartec power stretch. Może to jakiś technostretch by pontetorto. Jest to elastyczny materiał, czesany od środka, z zewnątrz gładki. Nie jest aż tak rozciagliwy jak PS. Ogólnie materiał jest ok. Gramatura jest dobrze przemyślana, bluza może służyć w bardzo szerokim zakresie temperatur, bardziej uniwersalna bluza jak mój Ran Powerstretch. Jest go jednak za mało. W bluzie jestem opiety jak w stroju do pływania z neoprenu. Ma lepsza przepuszczalnosc jak neopren i myślę, że byłby świetnym jego zimowym dociepleniem. Poza niedomiarem materiału, problemem jest szycie. Szwy na overloku, na okretke, w bluzie która ma być pierwsza warstwą, to ciekawostka historyczna jest. Kaptur jest znakomity. Długość jest bardzo dobra. Ogólnie, po dwukrotnym użyciu tej bluzy, jestem zwolennikiem polowicznych zamków w tej gramaturze. Z chęcią sprzedam. Rozmiar XL.
-------------------------------------------
Sprzedawca w sklepie outdoorowym. Anglia

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez kivak - 01-11-2012, 16:25
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: