To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#23
OK. już odpowiadam.
Dla jasności nie jestem żadnym marketingowcem !! jestem zwykłym użytkownikiem aktywnie uprawiającym różne sporty, narty/wspinaczka/rower,
nie mam adminom za złe jeśli mnie tak potraktowali.
piszę o bluzie MONTANO CORTINA, dokładnie tej której jest recenzja na forum NGT, dokładnie w tym kolorze, zakupionej 6 października 2012 roku, odesłanej do reklamacji 26 października niezwłocznie po zauważeniu wady, ubrałem ją w sumie 8-9 razy, dwa razy miałem na niej uprząż, może wyjdę na flejtucha ale jeszcze jej nie zdążyłem wyprać po raz pierwszy - nie pocę się zbytnio a bluza nie była tyrana całymi dniami.
bluzę mogę porównać do bluzy Wearmpeace(tą używam najdłużej)- skład materiału : 56 polyester,35% nylon,9 % lycra.-metka Polartec.
Dostałem GWARANCJĘ słowną od sprzedawcy Montano że bluza nie będzie się mechacić, wolałem przed zakupem spytać co z tym się stanie za kilka miesięcy, uspokojony zapewnieniem wziąłem tą bluzę.
Nie mam za złe Firmie że bluza nie oddycha czy nie grzeje jak inne z wyższej półki, bo to nie jest wada fabryczna.
Podkreślam że Firma w niczym mi nie zaszła za skórę, i polecam inne jej produkty, odzież jest bardzo dobrze skrojona i przemyślana, ale mam pretensję o słabą jakość materiału Cortina, być może to przypadek z tą bluzą -nie wiem.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez Gietek - 31-10-2012, 23:38
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: