To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#22
Nie wiem co znaczy, że zaczyna się ''sypać''. U mnie jest ok, poza jednym, o czym wspominałem- fatalna jakość szwów w lamówkach- dolnej i przy rękawach. Wszystkie uległy szybkiemu rozpruciu. Natomiast zjawiska pilingowania jak dotąd nie zauważyłem. Nie nosiłem na niej uprzęży, pas biodrowy plecaka na razie nie zostawił widocznych śladów. Z kwarkiem nie zestawię, bo nie mam ich produktu. Mogę porównać z beri i ich kazalnicą z tecnostretchu, bluzą którą cholernie lubię. Kazalnicy używam dłużej i częściej niż produktu montano i kazalnica pilinguje się dosyć mocno- co nie zmienia faktu, że jestem z niej zadowolony.
---
Edytowany: 2012-10-31 23:19:05

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez -PITdoggy- - 31-10-2012, 23:17
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: