To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#19
Kolego Gumi, coś ci wyjaśnię,
Wcale nie zachwalam bluz Kwarka, bo to nie jest ich materiał z którego szyją bluzy,
a szyją z Polertec Power stretch, i na bluzach jest przynajmniej metka ''Polartec'',
a na bluzach Montano nie ma żadnej metki co to za materiał - to chyba samo mówi za siebie... materiał ''krzak''.
Dla mnie może być Kwark, Wearmpeace, DirectAlpine,Zajo, - nie liczy się firma, liczy się materiał !
Kwark to rodzimy producent dlatego zestawiam go z Montano, ale jeśli nie pasuje to mogę porównać do Wearmpeace czy innego producenta.
Bluzy Montano są bardzo kiepskie jeśli chodzi o jakość materiału i nic na to nie poradzę, bluza zaczyna się sypać po 8 dniach - to może wam da do myślenia. Jeśli chodzi o reklamację to na razie czekam na odpowiedź firmy Montano.
Jeśli chodzi o ceny to bluza Montano 239 zł. bluza Kwark ok. 300 zł.
żeby nie było, mam też inne ciuchy Montano i uważam że szyją dobrze skrojoną, techniczną odzież, ale materiał którego używają do bluz to porażka, albo ja trafiłem na wadliwy egzemplarz..., liczę na to że miałem pecha i wszystko skończy się dobrze, to się okaże po rozpatrzeniu reklamacji.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez Gietek - 31-10-2012, 22:59
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: