To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#14
Gietek

2012-10-31 17:55:33
77.236.25.91
nr 529
głosów 0 Nie mam metki na bluzie wykonanej z Pro, natomiast Pro można poznać po składzie, i pisała o tym chyba też Kasia.
Masz rację materiał z Montano jest w innej lidze i cenowej i jakościowej, w sumie nie wiem na co liczyłem kupując bluzę prawie dwa razy tańszą od prawdziwego powerstretcha... ale żeby po kilku dniach noszenia było widać ślady mechacenia... ? szok.
W każdym razie gdyby były zakupy grupowe i można by Kwarka kupić choć trochę taniej to się bardzo opłaca, P.S. pro jest niedozajechania !
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez Gietek - 31-10-2012, 21:09
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: