To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#12
Gietek

2012-10-31 15:51:09
78.8.110.3
nr 525
głosów 0 A ja przestrzegam wszystkich przed bluzą Montano, zakupiłem taką jakieś dwa tygodnie temu i po 8 użyciach, zaznaczę-normalnym używaniu, bluza mechaci się na wewnętrznych częściach rękawów oraz w okolicy pasa biodrowego, (dwa razy miałem na niej uprząż), według mnie zużycie materiału w takim czasie jest niedopuszczalne. Problem dotyczy szarego materiału.
Na dodatek zakupiłem tę bluzę ponieważ dostałem GWARANCJĘ że nie będzie się mechacić.
Nie chcąc wiedzieć co się będzie działo z nią dalej, odesłałem do reklamacji,
Zdjęcia bluzy Montano będę mógł zamieścić jak wróci z reklamacji.
Wcześniej używałem bluz z polartec power stretch pro, i minimalnie zmechaciła się na rękawach po 5 latach używania !!! ale ten materiał jest w zupełnie innej lidze niż ten z Montano.
Nie testowałem bluz Kwarka, ale jeśli materiał ma metkę p.s.pro to brałbym w ciemno.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez Gietek - 31-10-2012, 21:05
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 11:52
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez turysta - 02-11-2012, 14:05

Skocz do: