To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Bartek nie wiem jak jest na poziomie edycji z Twojej strony, ale jeżeli wstawiasz nową reckę to możesz zamieścić 2 zdjęcia z ,,Internetu'' (np. strona producenta/sklepu, etc.) oraz 2 foty ,,swoje'' (po uprzednim zmniejszeniu).
Dodatkowo czasami molestuję Barta (ma teraz pewnie sesję egzaminacyjną więc dajmy mu luz) lub Gumiego by dodatkowo dodał (chyba max) 6 zdjęć, a może tylko 4.
Nie wiem ile te zdjęcia mają mieć (,,tyle'' na ,,tyle'' lub ,,wagi'') więc wysyłam mu ,,oryginały'' za co Bart konsekwentnie mnie opiernicza ;) bo musi zmniejszać.
Reasumując dodałeś tylko jedno zdjęcie ,,producenta'' (mogłeś dwa) oraz żadnego swojego (mogłeś dwa) + 4 foty może dodać Admin.

Przykładowo tak to wygląda
https://ngt.pl/thread-8907.html
---
Edytowany: 2017-01-31 11:02:34

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez PRS - 31-01-2017, 11:00

Skocz do: