To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu
#11
''Ale po cio Ci temperatury Simba, przeta zwarcie powstaje w wyniku zniszczenia wewnetrznej izolazcji''
Po to żeby policzyć jak bardzo nadtapia się rzeczona izolacja przy każdym włączeniu.

''po kiego licho Ci przewodność cieplna ?''
Po to żeby wiedzieć, jak szybko izolacja się nagrzewa, czyli w jakim stopniu zdąży zareagować na ''poniżejsekundowe'' impulsy zwiększonej temperatury (przewody z reguły temperaturę przewodzą dobrze, zakładam że tutaj jest podobnie).

''a toć nie wiem co ma znaczyć :D się długo nad tym zastanawiałem ale sensu w tym brak absolutnego :/''
Z Twoich wypowiedzi wywnioskowałem, że jesteś za wymianą aku na baterie alkaliczne. Po wymianie ryzyko omawianego wypadku jest zerowe, tyle ;-).

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez kerad555 - 18-06-2008, 19:37
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez Simba - 20-09-2008, 10:40
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez Partycja - 18-08-2012, 08:34
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez Partycja - 13-09-2012, 06:00

Skocz do: