To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
To zależy jak to zrobiłeś.
Ja najpierw ,,psikam'' ,,olejem'' w sprayu (mało bo drogi ;) ) a potem rozsmarowuję niewielką warstwę palcem/palcami. Naprawdę niewielką. Być może po naniesieniu zbyt dużej warstwy ,,szuwaksa'' ,,zamknąłeś'' pory skóry...
Kolejna rzecz to wkładka. Warto zainwestować w dobre.
Następna to wyściółka wewnętrzna. Ja już odpuściłem sobie ,,czystą'' skórę od środka - wolę syntetyczną.
I ostatnia to skarpetki.
Od wewnątrz jakiś syntetyk (np. ze sporym udziałem coolmaxu), od zewnątrz wełna, która sporo absorbuje wody (potu).
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez backpacker - 20-05-2004, 15:53
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 27-05-2004, 12:39
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 28-05-2004, 09:42
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez harpagan ;] - 11-04-2005, 22:13
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez www.bergson.sklep.pl - 23-11-2006, 16:28
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Wujek dobra rada - 16-09-2009, 11:36
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez PRS - 17-01-2018, 15:00

Skocz do: