To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
Witam, kupiłem buty Hanwag Tatra bez GTX i mam kilka pytań, mianowicie jakich środków do pielęgnacji najlepiej używać ? Czy są jakieś poradniki jak i kiedy to robić ? Gdzie można kupić, może jakiś gotowy zestaw do pielęgnacji ? Jeszcze mam pytanie, zaraz po zakupie butów przez internet, trochę w nich chodziłem po domu w celu sprawdzenia czy pasują, w 1 dzień w skarpetce średniej grubości, 2- grubej, 3- zwykłej cieńkiej, w drugim dniu (gruba skarpetka) but wydawał się przyciasny (mało chodziłem, ale z 6 godzin miałem na nodze, stopa dostała wycisk, mało miejsca w bucie, przy chodzeniu było lepiej)
Trzeciego dnia było najlepiej (cieńka skarpetka) mam wrażenie, że but dopasowany świetnie, noszę 42, but 43. Jak myślicie czy buty będą dobre rozmiarowo ? I jeszcze pytanko, w środku buta jest biała mam wrażenie bardzo delikatna skóra, po tych 3 dniach zostały na niej plamy koloru brunatnego, jakby zafarbowania, po skarpetce pewnie, czy to normalne? I czy da się je jakoś usunąć? Dziękuję :)
---
Edytowany: 2018-01-16 20:43:18

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez backpacker - 20-05-2004, 15:53
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 27-05-2004, 12:39
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 28-05-2004, 09:42
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez harpagan ;] - 11-04-2005, 22:13
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez www.bergson.sklep.pl - 23-11-2006, 16:28
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Wujek dobra rada - 16-09-2009, 11:36
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez SebaZ74 - 16-01-2018, 20:41

Skocz do: