To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
Ciekawe te Lowy, jak z ich sztywnością?
https://www.naostrzu.pl/8993,buty-lowa-m...zowe--nowe tu np. piszą o nich ''buty przeznaczone są do zastosowania w terenach miejskich oraz umiarkowanych, idealne naletnie wędrówki''. Sprawdziłyby się w zimie z rakami? I z przymiarką też byłyby ciężko, na daną chwilę na olx to tylko jedna para 45 (ja mam ~43) na województwie.

A jak z butami Zamberlan Vioz Plus? Otok, skóra licowa, sztywne powinny być, tylko ten nieszczęsny GTX, ale buty te mają być na użytek jesień-zima-wiosna, na lato mam lżejsze, więc GTX mógłbym znieść. Mam możliwość przymiarki w okolicy, potem bym tylko czempił na ładną przecenę w okolicach 750zł (na daną chwile to najtaniej są za 850). Ale czy warto?
Jeszcze w okolicach 800zł to na daną chwilę siedzą Zamberlany Guidy, co prawda nubukowe, ale jakby była ładniejsza przecena to warto się na nie skusić? Czy lepiej na Viozy Plus? Wizualnie i odczuciowo (guidy jakby były do trochę wyższych gór) bardziej odpowiadają mi Viozy, ale czy będą dobre na nogę tego jeszcze nie wiem. Czy na żadne z wyżej wymienionych butów nie są warte uwagi?

I to tyle jest tych butów że głupieję ;)
---
Edytowany: 2017-12-03 19:16:38
---
Edytowany: 2017-12-03 19:36:12

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez backpacker - 20-05-2004, 15:53
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 27-05-2004, 12:39
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 28-05-2004, 09:42
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez harpagan ;] - 11-04-2005, 22:13
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez www.bergson.sklep.pl - 23-11-2006, 16:28
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Wujek dobra rada - 16-09-2009, 11:36
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez UriUs781 - 03-12-2017, 18:48

Skocz do: