To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja
No niestety takie 700-750 jest to mój górny budżet i nie planuję go przekraczać - to jeszcze nie ten szkoła jazdy żebym potrzebował droższych butów, chociaż to i tu w grę raczej wchodzą promocje.

Póki co najbardziej zdają mi się odpowiadać Kinesisy Pro, bo SL Active nigdzie w województwie nie mogę zlokalizować do przymiarki.
Na dniach może podjadę do najbliższego sklepu przymierzyć Kinesisy, żeby wiedzieć w jaki rozmiar celować, a potem będę czempił na jakąś ładną promocję na internecie (na daną chwilę najtaniej to one są za 750 zł).
Powinny być chyba na tyle sztywne żeby bez większego problemu uciągnąć CT Nevisy Flex?

Chyba że coś mojej stopie nie podpasują to wtedy będę szukał jakiś innych butów.

Widziałem te Asolo 535 i niezbyt pasuje mi brak gumowego otoku - nie znoszę przy każdym przypadkowym przejechaniu po skale patrzeć czy skóra jest cała ;)
No i nie wiem, czy podeszwa nie wydaje mi się zbyt mało terenowa (jakkolwiek tak można to nazwać) i za miękka nawet na raki z elastycznym łącznikiem - ale to tylko patrzenie niewprawionym okiem, jeśli byłoby inaczej proszę mnie poprawić :)
Choć i też całkowicie ich nie odrzucam, bo widziałem o nich dobre opinie, ale nie wiem czy spełnią moje wymagania odnośnie sztywności.
---
Edytowany: 2017-12-01 21:49:50

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez backpacker - 20-05-2004, 15:53
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 27-05-2004, 12:39
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Darek e-horyzont.pl - 28-05-2004, 09:42
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez harpagan ;] - 11-04-2005, 22:13
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez www.bergson.sklep.pl - 23-11-2006, 16:28
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez Wujek dobra rada - 16-09-2009, 11:36
RE:Buty ze skóry licowej / w tym: konserwacja, impregnacja - przez UriUs781 - 01-12-2017, 21:43

Skocz do: